KALİTE POLİTİKAMIZ

DCS Otomasyon & Elektrik olarak, sürdürülebilir çevre, iş sağlığı / güvenliği ve sürdürülebilir gelişmeye her zaman bağlı kalarak ve bu anlayışa uygun olarak her bir iş sürecimizi sürekli olarak geliştirerek faaliyet gösterdiğimiz sektörün de gelişimine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Bizler için en önemli konu, gerektiğinde zor şartlarda özveri ile çalışan personelimizdir. Bu sebeple, personelimizin sürekli gelişimini sağlayarak kendini bu büyük ailenin değerli bir ferdi olarak hissetmesi için gereken her türlü hassasiyeti göstermeye devam ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası standartları ve yasal mevzuatı sürekli olarak tarayarak, kurduğumuz öz değerlendirme sistemi ile bu düzenlemelere tam uyumlu olarak çalışmaya devam ediyoruz. Sürekli gelişim felsefemizi “ISO Yönetim Standartları” kurallarına entegre ederek, kaliteyi ve güvenliği şansa bırakmıyor, sistemli çalışmanın önemini, organizasyonumuzdaki tüm kademelerde hissedilecek şekilde vurgulayarak bu anlayışı bir kurum kültürü haline getirmeye devam ediyoruz.

Her bir iş sürecimizi, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak tasarlıyor ve uyguluyoruz. Müşteri beklentilerini sürekli olarak analiz ederek beklentilerin ötesinde ürünler ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra bizimle çalışan tedarikçilerimizi, “kalite ekip işidir” felsefesine göre ekibimizin bir parçası olarak kabul ediyor ve gelişimlerine katkıda bulunmak için kalite yönetim sistemimize entegre hale getirmeye devam ediyoruz.

DCS Otomasyon & Elektrik